TOPlist

Xiaomi představilo chytrý zámek E20 s Wi-Fi. Odemknete ho prstem i mobilem s NFC

xiaomi chytrý zámek wifi
  • Xiaomi představilo chytrý zámek Smart Door Lock E20 s Wi-Fi 
  • Můžete ho odemykat přes čtečku otisků prstů, mobilem i kódem
  • V tuto chvíli je v Číně k dostání za asi 3 300 korun bez daně

Společnost Xiaomi v únoru představila chytrý zámek Smart Door Lock M20 s kamerkou a nyní navazuje levnější modelem Xiaomi Smart Door Lock E20, který se pyšní podporou WiFi a je vybaven řadou zajímavých vlastností.

Zámek Xiaomi Smart Door Lock E20 WiFi je navržen tak, aby poskytoval maximální bezpečnost. Používá přímo připojitelnou zámkovou vložku úrovně C, která prý zajišťuje vysokou odolnost proti pokusům o násilné otevření. Kombinace pevného středového rámu ze slitiny a předního panelu IML pak zvyšuje odolnost proti vnějším vlivům.

csm_Xiaomi-Smart-Door-Lock-E20_22b553932d

Chytrý zámek Xiaomi E20 WiFi je navržen tak, aby byl kompatibilní s řadou dalších chytrých zařízení. Lze jej propojit například s chytrým zvonkem, který vás v reálném čase upozorní na návštěvu v mobilní aplikaci Mijia, podporuje ale také asistenta XiaoAI. Díky čtyřem vestavěným senzorům je možné přesně sledovat 8 různých stavů otevření. Uživatelé mohou v reálném čase sledovat, zda jsou dveře pootevřené, nedovírají se nebo nejsou zamčené po uplynutí vámi nastaveného časového limitu.

Xiaomi-smart-door-lock-E20-WiFi

Uživatelé mohou pro odemknutí využít otisk prstu, kód, NFC, heslo, Bluetooth, mobilní telefon (v aplikaci) a dokonce i fyzický klíč, v případě že by se zámek porouchal. Díky 99,24% přesnosti rozpoznání otisku prstu a rychlé době odezvy 0,5 sekundy je odemykání rychlé a snadné. Při uvedení na trh má chytrý zámek Xiaomi Smart Door Lock E20 WiFi cenu 1 049 jüanů, což je přibližně 3 300 korun bez daně. Zatím ale nevíme, zda se podívá i k nám do Evropy.

Koupili byste si chytrý zámek od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com, notebookcheck.net

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)