Xiaomi Smart Band 7 s NFC míří na globální trh. Kromě plateb podporuje ještě jednu vychytávku

Xiaomi Mi Band 7 NFC
  • Xiaomi Smart Band 7 byl představen již loni v květnu
  • Nyní se na globální trh dostává varianta s NFC
  • Ta podporuje kromě plateb také Amazon Alexu

Xiaomi představilo náramek Smart Band 7 už loni v květnu a ve stejnou dobu u nás vyšla plnohodnotná recenze. Jedna z našich největších výtek směřovala k absenci NFC na globálním trhu a dnes čínský gigant konečně tuto verzi představil. Otázkou je, zda není příliš pozdě. Nová generace náramku totiž pomalu klepe na dveře.

Xiaomi Smart Band 7 NFC nabízí kromě plateb kartami Mastercard a Visa také podporu pro hlasovou asistentku Amazon Alexa, jelikož má vestavěný mikrofon. Ostatní specifikace zůstávají stejné. Počítat tedy můžeme s 1,62palcovým AMOLED displejem s rozlišením 490 x 192 pixelů, snímačem srdečního tepu a SpO2, hromadou sportovních režimů nebo sledováním spánku. Pro připojení k telefonu využívá Bluetooth 5.2 a k ovládání poslouží aplikace Mi Fitness.

V tuto chvíli bohužel nevíme, kolik si bude Xiaomi za novou verzi účtovat. Ta stávající v Česku startovala na 1 290 korunách, takže se dá očekávat, že bude nová varianta o něco málo dražší. Pokud se chcete dozvědět více informací o platbách skrz Mi Band, rozhodně mrkněte na jeden z našich předešlých textů.

AKTUALIZOVÁNO: Česká cena Xiaomi Smart Band 7 s NFC činí 1 490 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s Mi Bandem od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)