V LIDLu je k mání chytrý robotický vysavač Xiaomi za fajn cenu

lidl robotický vysavač xiaomi
  • LIDL má nově v nabídce robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2S
  • Umí vytírat a vysávat zároveň
  • Můžete ho samozřejmě propojit i s mobilem

Na e-shopu Lidl je nyní k dostání chytrý robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2S, který nabízí kromě hromady chytrých funkcí také možnost mopování. Jedná se o model z loňského března, který stál původně přes 7 tisíc, nyní je k mání za necelých 6.

Jednou z hlavních předností tohoto vysavače je jeho schopnost vysávat a vytírat zároveň. Stačí nainstalovat nádobku na vodu a vysavač automaticky přepne do režimu mopování. Elektronické vodní čerpadlo pak umožňuje přesnou regulaci vody pro optimální výkon. Díky senzorům dokáže vysavač lokalizovat nabíjecí stanici a po dobití se do ní sám vrátí nejkratší možnou cestou. Jakmile je dobíjení na 80 % dokončeno, vysavač pokračuje v úklidu přesně tam, kde přestal.

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2S dále disponuje výkonným motorem japonské značky NIDEC, který si poradí i s koberci s delším vlasem. Díky tomu, že umí překonat přechodové lišty o výšce až 1,5 cm může vysát bez vašeho zásahu celý byt. Můžete jej pochopitelně ovládat i přes mobilní telefon skrz aplikaci Mi Home.

Cena: 5 999 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte doma nějaký robotický vysavač?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)