Chystané Xiaomi Redmi Note 6 Pro obdrží 4 fotoaparáty, obří displej a velkou baterii

xiaomi redmi note 6 pro spekulace

Xiaomi nezpomaluje a už brzy chystá představení telefonu Redmi Note 6 Pro. O tomto telefonu však už víme s předstihem nějakou tu dobu a včera večer jsme se díky úniku informací dozvěděli i většinu specifikací.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro se představí již brzy

Z dostupných informací známé většinu specifikací a díky fotografiím víme i to, jak bude novinka vypadat. Displej má velikost 6,26 palce s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 19:9. Z fotografií jde vidět také hodně velký výřez.

xiaomi redmi note 6 pro

O výkon se má starat Snapdragon 636, který doplní 4GB RAM a 64GB úložiště. Rovnou z krabice poběží na Androidu 8.1 Oreo a nadstavbě MIUI. Nechybí podpora Dual SIM, čtečka otisků prstů nebo infračervený port. Telefon používá celkem čtyři fotoaparáty, hlavní duální fotoaparát má 12 a 5 MPx. Duální selfie kamera 20 a 2 MPx. V neposlední řadě potěší kapacita baterie 4 000 mAh.

K dispozici by měl být tento telefon během následujících týdnů, a to v červené, modré, zlaté a černé barvě. Cena je prozatím neznámá, nicméně se dá očekávat, že se Xiaomi opět posnaží, aby byla co nejmenší.

Těšíte se na Xiaomi Redmi Note 6 Pro?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)