Xiaomi Redmi Note 4X také obdržel Android 7 Nougat

smartphone redmi note 4x android 7 nougat

Před několika dny jsme informovali o tom, že Xiaomi začalo uvolňovat aktualizaci na Android 7 Nougat pro model Redmi Note 4. Nyní se dostalo i na model Redmi Note 4X. Za informaci o aktualizaci děkujeme Martinovi K.

Redmi Note 4X je další na řadě s Androidem 7 Nougat

U minulé zprávy jste se v komentářích ptali, jak to vypadá s aktualizací pro model Redmi Note 4X. Nyní zde máme odpověď. Xiaomi i pro tento model začalo postupně uvolňovat aktualizaci na Android 7 Nougat. Podle čísla jde vidět, že se jedná o stejnou verzi jako u Redmi Note 4.

Samozřejmostí je pak i aktualizace zabezpečení Androidu, a to na červenec 2017. Opravil se také bug, který v některých případech znemožňoval stáhnutí aplikací z Google Play. Pro tento telefon je již také dostupná veřejná betaverze pro nadstavbu MIUI 9. Návod na instalaci i soubory potřebné ke stažení, můžete najít na oficiálních stránkách miui.com.

Xiaomi Redmi Note 4X

Xiaomi Redmi Note 4X

1.0
  • Displej 5,5'', 1920x1080
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 625
  • RAM 3GB
  • Fotoaparát 13 MP
  • Baterie 32/64GB
  • Cena 4100 mAh

Xiaomi telefony můžete koupit na Beryko.cz.

Obdrželi už jste také aktualizaci na novou verzi Androidu?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)