Xiaomi chystá obří 100palcovou televizi Redmi. Na představení má dojít brzy

xiaomi velká televize

Společnost Xiaomi je na trhu chytrých televizorů poměrně velkým hráčem a mimo jiné uvedla třeba futuristický průhledný model. Nyní chystá pod značkou Redmi představit televizor o velikosti 100 palců, který by ale zároveň neměl být (na poměry velikosti) nijak extrémně drahý.

100palcová televize od Redmi má přijít brzy na trh

Web MySmartPrice uvedl, že má mít televizor označení L100R8-MAX a již byl certifikován v databázích jako Bluetooth SIG nebo 3C, což značí jeho blízký příchod na trh. Dostane název Redmi MAX 100 Giant Screen TV. Nepůjde přitom o první televizor s takhle velkou úhlopříčkou od čínské firmy. V roce 2020 jsme se dočkali třeba Redmi TV MAX s úhlopříčkou 98 palců. S největší pravděpodobností půjde tedy o přímého nástupce.

Spekuluje se o tom, že dostane 4K rozlišení a dle certifikace můžeme počítat také s Bluetooth 5.0. Hráče možná zklame, že dostane pouze 60Hz obnovovací frekvenci. Televizor má být uveden v Číně a v tuto chvíli není jasné, zda se dostane i k nám do Evropy.

Vešla by se vám domů takhle velká televize?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)