Blíží se skvěle vybavené Redmi! Co všechno nabídne?

RedmiK70e
  • Redmi K70e bude poháněno procesorem Mediatek Dimensity 8300 Ultra
  • Nejvyšší varianta nabídne obrovské úložiště s kapacitou 1 TB
  • Telefon se globálně bude prodávat jako POCO F6 5G

Nejnovější Redmi K70e bude telefonem vyšší střední třídy s atraktivní výbavou. O telefonu toho víme více a více, nechybí informace o procesoru, paměti nebo displeji. Nejnovější upoutávka od samotného výrobce obsahuje informace o baterii a rychlosti nabíjení, na co se můžeme těšit?

RedmiK70e

Baterie má kapacitu 5500 mAh, což není rekordní hodnota, ale současně to není žádná ostuda, výdrž bude nadprůměrná. Redmi K70e podporuje 90W nabíjení, energii doplníte v krátkém čase. Výkonný procesor Mediatek Dimensity 8300 Ultra už jsme zmínili, sekundovat mu bude až 16 GB operační paměti. OLED displej s úhlopříčkou 6,67 palce nabídne 120 Hz frekvenci displeje. Už z výroby telefon nabídne HyperOS, který je postavený na operačním systému Android 14. A zapomenout nesmíme na extrémně tenkou konstrukci, 8 milimetrů je skvělá hodnota!

Telefon se bude globálně nabízet pod několika jmény, pravděpodobně jej dříve nebo později spatříme s logem POCO. Současné POCO F5 je super, novinka by měla být opět o kousek lepší. Zajímavých novinek výrobce chystá mnohem více, oblíbená bude řada Redmi Note 13, která už byla představena v domovské Číně, globální představení ale teprve proběhne. Ještě o něco výše budou stát modely Redmi K70 a Redmi K70 Pro, nejvyšší model by měl spoléhat na Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3.

Líbí se vám Redmi K70e?

Zdroj: gadget.com, gizmochina

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)