Xiaomi zítra odhalí levná sluchátka Redmi Buds 5 s ANC a novým designem

redmi buds 5 sluchátka
  • Xiaomi zítra představí řadu Redmi Note 13
  • Mimo to se dostane také na nová sluchátka Redmi Buds 5
  • Ta se od aktuální generace designově dosti odliší

Společnost Xiaomi na sociální síti oznámila, že ve čtvrtek kromě telefonů řady Redmi Note 13 vypustí na trh ještě jeden produkt – sluchátka Redmi Buds 5. Společně s touto informací jsme dostali také první snímek, který odhaluje, že se bude novinka od předchozí generace (minimálně po designové stránce) dosti odlišovat.

Zatímco Buds 4 mají oválný obal, Buds 5 přijdou s obdélníkovým obalem a sluchátky ve tvaru stopky. Teaserový plakát také odhaluje některé z hlavních technických specifikací těchto sluchátek. Redmi Buds 5 budou nabízeny v třech barevných variantách – fialové, černé a bílé. Dle výrobce budou umět sluchátka snížit okolní hluk až o 46 dB aktivním potlačením hluku.

redmi buds 5

Pokud tento údaj srovnáme s předchozí generací Redmi Buds 4, zjistíme že jde o vylepšení o 11 dB. Ostatní specifikace zatím zůstávají tajné, ale vzhledem k faktu, že aktuální generace vydrží na jedno nabití až 30 hodin můžeme pravděpodobně počítat s podobným, nebo lepším údajem. Nízká zůstane pravděpodobně také cena, která by se měla pohybovat okolo 200 juanů (asi 630 korun bez daně). Dá se předpokládat, že sluchátka později zamíří i do Evropy.

Jaká bezdrátová sluchátka používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)