Se stopkou, či bez? Xiaomi uvedlo levná sluchátka Redmi Buds 4 a Buds 4 Pro

Xiaomi Redmi Buds 4 Buds 4 Pro bezdrátová sluchátka parametry cena

Čínská společnost Xiaomi v rámci pár hodin staré prezentace nových produktů neuvedla pouze náramek Mi Band 7 či telefon Redmi Note 11T, ale také dvoje sluchátka spadající pod zmíněnou dceřinou značku. Novinky s názvem Redmi Buds 4 a Buds 4 Pro jsou bezdrátové špunty s aktivním potlačením okolního hluku (ANC), velmi slušnou výdrží baterie a také sympatickými cenami (zatím jen přepočtenými z čínských yuanů).

Vybavenější a dražší varianta Redmi Buds 4 Pro má konstrukci se “stopkou” (navzdory minulému modelu), kombinaci 10mm a 6mm měničů zvlášť pro hloubky a výšky, ANC s vysokou 43dB hladinou, Bluetooth 5.3 připojení nebo nízkou latenci 59 milisekund. Dohromady s pouzdrem zvládnou sluchátka až 36 hodin poslechu na jedno nabití. Samotná sluchátka zvaldnou při vypnutém ANC devět hodin.

Redmi Buds 4 Pro specifikace cena

Trochu slabší verze Redmi Buds 4 je bez “stopky”, sází na jeden 10mm měnič, jeho ANC má 35dB úroveň a připojení probíhá přes Bluetooth 5.2. Maximální výdrž činí s pouzdrem až 30 hodin. Oboje sluchátka by měla mít například i transparency mód nebo ochranu proti potu či dešti.

Redmi Buds 4 specifikace cena

Redmi Buds 4 Pro půjdou pořídit v černé a bílé barvě a čínská cena činí 369 yuanů (asi 1 250 Kč). Varianta Redmi Buds 4 se vyrábí v bílé a modré barvě a na cenovce je 199 yuanů (cca 690 Kč). V Číně se začnou sluchátka prodávat 31. května a než se o několik týdnů oficiálně vydají i do světa, můžeme asi předpokládat jejich prodej například na AliExpressu.

Jak se vám líbí cena těchto sluchátek?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)