TOPlist

Xiaomi Mi Band 7 představen! Dostal velký AMOLED displej a větší baterku

xiaomi mi band 7 představení

Na dnešní tiskové konferenci představila společnost Xiaomi kromě řady Redmi Note 11T, sluchátek nebo notebooku také dlouho očekávaný náramek Xiaomi Mi Band 7. Ten je v tuto chvíli k dispozici pouze v Číně, ale s téměř stoprocentní jistotou dorazí i k nám do Evropy.

Xiaomi Mi Band 7 dostal větší displej

Jak již bylo avizováno, k dostání bude jak verze s NFC, tak i bez něj. Dominantou přední strany je 1,62palcový AMOLED panel s rozlišením 490 x 192 pixelů a maximálním jasem 500 nitů. Nechybí ani funkce Always-On či nová Mars tapeta, kterou můžeme znát ze systému MIUI 13. Samozřejmostí je celá řada zdravotních funkcí a měření jako je monitorování hladiny kyslíku v krvi, přičemž vám náramek zavibruje v případě, že hodnota klesne pod 90 %. Nechybí ale ani sledování spánku či srdečního tepu, na což jsme ale u podobných zařízení poměrně dlouho zvyklí.

Spánek dokáže ale náramek měřit o něco detailněji. Můžeme se dovědět informace o kvalitě dýchání během spánku, REM fázi či celkové kvalitě spánku. Zmínit musíme také sledování stresu, hodnoty PAI (Personal Activity Intelligence). Můžeme také počítat s více než 180 sportovními režimy.

Xiaomi Band 7 Official Video

Xiaomi Band 7 Official Video

Xiaomi se zmínilo také o 180mAh baterii, která je schopna vydržet nabitá až 9 dní při náročném používání a 14 dní běžného užívání. Verze s NFC vychází v Číně na 299 juanů, což je přibližně 1 000 Kč bez daně. Do prodeje se dostane už 31. května.

Co na nový náramek od Xiaomi říkáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)