Redmi Buds 4 Pro konečně v ČR. Lepší zvuk tato řada nikdy neměla

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro ČR cena

Zatímco se telefony řady Xiaomi 12T, tablet Redmi Pad nebo nové televizory Q2 ukázaly na nedávné mnichovské prezentaci v záři reflektorů, populární čínská značka vyslala na globální trhy (včetně toho v ČR) téměř bez povšimnutí také sluchátka Redmi Buds 4 Pro. Vylepšená verze posledních šikovných špuntů této dceřiné značky Xiaomi zaujme především dlouhou výdrží, “silným” aktivním potlačením okolního hluku (ANC) a v neposlední řadě podporou audio Hi-Res kodeku LDAC.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro hi-res LDAC

Nové špunty s tyčinkou pro dotykové ovládání vydrží samotné na jedno nabití až devět hodin. V součtu s dobíjecím pouzdrem to může být až 36 hodin. Pět minut nabíjení přitom údajně stačí pro dvě hodiny poslechu. Zmíněné ANC zvládne filtrovat okolní zvuky až do hlasitosti 43 decibelů.

Immersive Sound | Redmi Buds 4 Pro

Immersive Sound | Redmi Buds 4 Pro

Špičkový kodek LDAC od Sony je schopný poskytnout přenosovou rychlost až 990 kbps se zvukovým rozlišením 96kHz/24bit. Po této stránce jde zatím o historicky nejlépe vybavená Redmi sluchátka. Naposledy model Redmi Buds 3T Pro vyrukoval s velmi podobným kodekem LHDC.

Redmi Buds 4 Pro jsou již oficiálně v ČR k dostání za 1 999 Kč, i když je oficiální web zatím neobsahuje. Jak jsme viděli již při čínském představení, vyrábějí se v černé a bílé barvě.

Jak moc řešíte kodeky u sluchátek?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)