TOPlist

Paráda! Xiaomi ukázalo levná bezdrátová sluchátka v Harry Potter edici

xiaomi buds 4 harry potter

Společnost Xiaomi dnes v Číně představila nový Redmi Note 12 Turbo a spolu s ním také novou verzi sluchátek Redmi Buds 4 Harry Potter Edition. Pojďme se na ně tedy společně mrknout.

Původní verzi sluchátek Xiaomi uvedlo už minulý rok v květnu, ovšem nyní dostávají parádní kabátek, který nadchne snad každého milovníka světa Harryho Pottera. Tvar pouzdra se nezměnil, ale nově je na něm vygravírované logo Bradavic. Samotná sluchátka také doznala několika designových změn v čele s bleskem, který je jedním ze základních ornamentů kouzelníka ze Zobí ulice. K dispozici bude také pouzdro se Zlatonkou, kterou si přeje chytit snad každý hráč Famfrpálu.

Samotná sluchátka pak nebyla nikterak vylepšena. Stále dokážou potlačit hluk až o 35 dB, dvojici mikrofonů, 10mm měniče a výdrž až 6 hodin. Cena byla v Číně stanovena na 399 juanů, což je asi 1 200 korun bez daně. O globální dostupnosti bohužel firma nemluvila.

Redmi Buds 4 x Harry Potter

Redmi Buds 4 x Harry Potter

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Líbí se vám nové Xiaomi produkty v Harry Potter edici?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)