TOPlist

V LIDLu koupíte skvělá sluchátka Xiaomi za pár stovek. Mají ANC i bezdrátové nabíjení

xiaomi sluchátka lidl anc
  • Lidl začal prodávat sluchátka Redmi Buds 3 Pro
  • Dodnes nabízí solidní poměr cena/výkon
  • Pyšní se dokonce i bezdrátovým nabíjením

Tu a tam zabloudí na e-shop Lidl i produkty jiných značek než Silvercest či Livarno, důkazem jsou například výrobky od čínského Xiaomi. Německý řetězec prodává například Wi-Fi opakovač či horkovzdušnou fritézu a nyní do nabídky zařadil také sluchátka Redmi Buds 3 Pro, která od příchodu na trh poměrně zásadním způsobem zlevnila.

Sluchátka Redmi Buds 3 Pro od Xiaomi se objevila v Evropě v létě 2021 a přinesli jsme vám na ně samostatnou recenzi. Tenkrát jsme si pochvalovali ANC i transparentní režim, ale také nadprůměrnou výdrž baterie, která při 50 % hlasitosti dosáhne až na 28 hodin s pouzdrem. Sluchátka navíc disponují bezdrátovým nabíjením, což rozhodně není v dané ceně standard. Základní certifikace IPX4 zaručí odolnost vůči potu a stříkající vodě, ale do hustého deště bych je nebral.

Původně stála tato sluchátka na českém trhu 1 599 korun, nyní je můžete sehnat klidně pod tisícovku. Na e-shopu Lidl jsou k mání za 899 korun, dle serveru Heureka se dají pořídit ještě o téměř dvě stovky levněji.

Jaká bezdrátová sluchátka používáte vy?

Cena: 899 Kč

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)