Extra levné Redmi A3 na prvních snímcích! Vzhledově připomíná nejednu vlajku

redmi a3
  • Xiaomi chystá extra levný telefon Redmi A3
  • Zaujme obřím modulem foťáků i 90Hz displejem
  • Cenu zatím neznáme, očekává se však, že bude velmi nízká

Xiaomi se chystá rozšířit své portfolio levných telefonů. Modely řady Redmi A vždy nabízely jen základní specifikace, ale pro nenáročné uživatele, kteří potřebovali být ve spojení s moderním světem, jde o dostačující volbu. Čínský výrobce musel vždy na těchto mobilech hodně šetřit, což je zcela pochopitelné. Vždyť Redmi A2 koupíte v Česku klidně za patnáct stovek, nelze tedy čekat zázraky. Nedávno jsme vás však informovali o nástupci. Redmi A3 má přinést do nejlevnějších telefonů až „vlajkový“ design a nyní si ho můžeme poprvé prohlédnout na fotografiích.

S únikem přišel anonymní leaker, který snímky předal serveru GSMArena. Můžeme si všimnout obřího kulatého modulu na zadní straně, v němž bude ukrytý 13MP hlavní fotoaparát, o těch dalších zatím žádné informace nemáme. Při nejlepším lze čekat kombinaci ultraširokého a makro snímače, vzhledem k dané kategorii bych ani s nimi ale spíše nepočítal. Dřívější spekulace hovořily také o použití 6,71palcového LCD panelu s HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí, což se na snímcích také potvrzuje. Dále lze očekávat 5000mAh baterii s 10W nabíjením nebo čip od MediaTeku.

Je docela jasné, že Xiaomi bude s Redmi A3 cílit především na design a cenu, což rozhodně není špatná strategie. Uvidíme, zda se telefon objeví nakonec i u nás, oba předchůdci se však v Česku prodávaly, takže by bylo divné, kdyby byla letos situace jiná.

Jak se vám líbí nové Redmi A3?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)