Novinka Xiaomi Redmi Note 6 Pro má 4 fotoaparáty a velký displej s výřezem

Xiaomi-Redmi-Note-6-Pro-predstaveni telefonu

Včera v noci se konečně oficiálně představil nový telefon Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Jedná se o dalšího ze zástupců oblíbené řady Redmi. Největší změny se týkají hlavně počtu fotoaparátů a displeje. Pojďme se na novinku podívat blíže.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro láká na velký displej a rovnou 4 fotoaparáty

Jedná se o nástupce oblíbeného Redmi Note 5, se kterým má hodně společného. Nově má však 6,28″ velký displej s FullHD+ rozlišením, poměrem stran 19:9 a poměrně velkým výřezem. Důvod velkého výřezu je v tom, že i na přední straně najdeme 20 + 2 MPx duální fotoaparát, ten podporuje režim portrét i odemykání pomocí obličeje.

xiaomi redmi note 6 pro

Na zadní straně je čtečka otisků prstů a hlavní duální fotoaparát s 12 a 5 MPx. O výkon se v tomto telefonu stará Snapdragon 636, který doplňuje 4GB RAM a 64GB vnitřní paměť, která jde rozšířit microSD kartami. Nechybí ani hybridní dual sim režim, nebo infračervený senzor pro ovládání elektroniky.

Rovnou z krabice běží na Androidu 8.1 Oreo a nadstavbě MIUI. Baterie má poměrně vysokou kapacitu 4 000 mAh. V prodeji je už i na našem trhu. A to za cenu cca 6 400 Kč.

Jak se vám líbí Xiaomi Redmi 6 Pro?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)