Xiaomi v pondělí představí powerbanku s bezdrátovým nabíjením

xiaomi 120w nabíjení

Společnost Redmi včera oznámila nové telefony Note 9 Pro a Note 9 Pro Max a nyní se její mateřská společnost – Xiaomi chystá k uvedení dalšího produktu. Dle všeho v pondělí, 16. března představí novou powerbanku s bezdrátovým nabíjením.

Společnost přesně neodhalila, co představí, ale soudě dle krátkého video spotu, který zveřejnila na Twitteru se jedná právě o tuto nabíječku. “One less wire to deal with. Mi fans, it’s time to #CutTheCord”. Stojí v novém sloganu, který mluví za vše.

Pokud by šlo skutečně o bezdrátovou powerbanku, Xiaomi rozhodně není první společností, která by měla takový produkt ve svém portfoliu. Před časem ji představil pod názvem Wireless Battery Pack také Samsung a delší dobu ji má také Belkin a spousta dalších společností. Rozhodovat zde bude cena. Právě powerbanka od Samsungu se dá totiž koupit za 1 000 korun a disponuje kapacitou 10 000 mAh.

Využili byste powerbanku s bezdrátovým nabíjením?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)