Xiaomi představí svou první powerbanku s podporou bezdrátového nabíjení

bezdratova nabijecka powerbanka qi xiaomi

Populární čínský výrobce Xiaomi představí 20. února svou novou vlajkovou loď Mi 9. Podobně jako Samsung, který ve stejný den představuje Galaxy S10, to nebude ale jediný produkt. U Xiaomi se spekuluje o speciální edici telefonu a nově na internet unikla i zajímavá zpráva, která se týká 10 000 mAh powerbanky. Bude mít totiž bezdrátové nabíjení.

Bezdrátové nabíjení v powerbance od Xiaomi? Dočkáme se již za 3 dny

To, že se při představení Xiaomi Mi 9 objeví i bezdrátová powerbanka nasvědčuje i tomu, že Mi 9 bude podobně jako Mi Mix 3 podporovat bezdrátové nabíjení. O samotné powerbance se toho prozatím moc neví.

xiaomi powerbanka 10000 mahIlustrační fotografie - Powerbanka Xiaomi

Kapacita baterie bude 10 000 mAh, v budoucnu se objeví i bezdrátová powerbanka s vyšší kapacitou 20 000 mAH. Oproti jiným Xiaomi powerbankám se bude lišit právě podporou bezdrátového nabíjení. Půjde o standard Qi, takže nabíjet půjdou i jiné produkty jako jsou třeba Samsung, Huawei telefony, iPhony, bezdrátová sluchátka, hodinky atd.

Xiaomi v poslední době rozšiřuje funkce u powerbank. Nedávno jsme tu měli Xiaomi ZMI MF885, se kterou si nabijete telefon, ale zároveň funguje u jako Wi-Fi hotspot a můžete se přes ni připojit k internetu.

Xiaomi Mi 9 se představuje již 20. února. Akci pro vás budeme sledovat, o pár dní později se můžete těšit na naše první dojmy z veletrhu MWC 2019, kde tento nový telefon bude vystavený.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Je podle vás powerbanka s bezdrátovým nabíjením užitečná?

Zdroj: mysmartprice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)