Indický Flipkart poodhalil Xiaomi Poco F3 GT. Mrkněte

Xiaomi Poco F3 GT Flipkart

Už zbývá jen pár dnů do chvíle, kdy se nejprve v Indii a pak snad i globálně objeví na trhu nový telefon Xiaomi Poco F3 GT. Svět mobilů svými parametry příliš nepřekvapí, neboť má jít podle všeho o “rebrandovaný” model Redmi K40 Gaming Edition. I tak je zajímavé sledovat postupné odhalování dalších detailů. O to poslední se postaral indický prodejce Flipkart, který již spustil webovou stránku pro tento mobil.

Na tzv. microsite se objevilo nejen datum finálního uvedení (23. červenec), ale i několik obrázků a řada specifikací. Xiaomi Poco F3 GT se v prvé řadě chlubí designem. Konkrétně 8,3milimetrovým tělem v hliníkovém rámu a se zády s precizním broušením.

Přední straně bude dominovat AMOLED displej s frekvencí 120 Hz a standardem HDR10+. Po zvukové stránce se máme těšit na Dolby Atmos. Web zatím láká na jedinou barevnou variantu – Gunmetal silver. Telefon by měl mít v Indii cenu v přepočtu kolem devíti tisíc korun.

Který Poco telefon vám zatím přijde nejzajímavější?

Zdroj: Flipkart

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)