Blíží se představení Poco F3 GT. Půjde zase o prodejní trhák?

poco f3 gt

Společnost Xiaomi potvrdila již v květnu, že model Poco F3 GT bude na trh uveden ve třetím čtvrtletí letošního roku. Nejpozději se ho tak dočkáme na konci září, ovšem nové informace nasvědčují, že by telefon mohl přijít o něco dříve. Zřejmě půjde opravdu o globální verzi telefonu Redmi K40 Gaming Edition.

Na Twitteru sdílel kanál Poco India poměrně záhadný tweet, který zřejmě potvrzuje že se telefon brzy objeví. Alespoň v Indii. Dle posledních informací ale bude telefon prodáván globálně. Na konci videa můžeme vidět alespoň obrys nového telefonu, ovšem díky již existujícímu Redmi K40 Gaming Edition si telefon dovedeme poměrně jasně představit. Shodné mají zůstat také specifikace.

Můžeme se tedy těšit na výkonný čipset MediaTek Dimensity 1200 spolu se 120 Hz OLED displejem nebo baterii o kapacitě 5 000 mAh s podporou 67 W nabíjení. Samozřejmě nesmí chybět ani fyzické triggery, které mají nahrazovat tlačítka L1/R1. V Číně se K40 Gaming Edition prodává asi za 6 600 korun, u nás tedy očekáváme cenu okolo 9-10 tisíc.

Přemýšlíte o koupi Poco F3 GT?

Zdroj: Twitter POCO

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)