TOPlist

Řada Xiaomi Pad 6 bude postrachem pro konkurenci. Kdy se konečně představí?

xiaomi pad 5

Už brzy nás Xiaomi překvapí nejen novým vlajkovým telefonem Xiaomi 13 Ultra, ale také s řadou nových tabletů. Xiaomi Pad 6 a Xiaomi Pad 6 Pro jsou v tuto chvíli hotové na výrobu připravují se velkou konferenci.

Podle úniků z certifikačních webových stránek budou mít kovové tělo a tenké rámečky kolem displeje. Vypadají velmi podobně jako předchozí modely z řady Xiaomi Pad 5. Levnější varianta dostane LCD panel s rozlišením 2560 x 1600 pixelů a obnovovací frekvencí až 120 Hz. Pokud vám nebude tento panel stačit, Xiaomi Pad 6 Pro přijde s OLED displejem.

Xiaomi Pad 6 tablet uniklé snímky záda

Základní Xiaomi Pad 6 se budou pravděpodobně pyšnit čipem Qualcomm Snapdragon 870 nebo Snapdragon 888, zatímco Xiaomi Pad 6 Pro dostane Snapdragon 8 Gen1. Pokud jde o paměť, můžeme očekávat až 8 GB RAM a až 256 GB interního úložiště.

Xiaomi Pad 6 bude mít také duální zadní fotoaparát s hlavním snímačem a ultraširokoúhlým objektivem. Chybět nebude čtveřice reproduktorů. Novou řadu tabletů očekáváme v první polovině roku 2023, pravděpodobně již v dubnu. Co se týče dostupnosti, základní model bude s téměř 100% jistotu k dispozici i u nás v Česku, zatímco Pro varianta bude k mání nejspíš jen v Číně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na nové tablety od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)