TOPlist

Venkovní kamera Xiaomi Outdoor Camera CW400 se už prodává v Česku! Má 2,5K rozlišení a detekci osob

Xiaomi Outdoor Camera CW400 Česko
  • V Česku se začala prodávat další bezpečnostní kamera Xiaomi
  • Model Outdoor Camera CW400 nabízí rozlišení 2,5K
  • Nechybí mu ani AI detekce osob nebo plnobarevné noční vidění

Xiaomi na podzim roku 2022 v Číně uvedlo novou venkovní kameru Outdoor Camera CW400, která byla dvanáct měsíců nato představena také pro globální trh. Nyní už je konečně možné ji pořídit také v Česku, zdejší spotřebitele přitom láká na obraz s vysokým rozlišením nebo AI funkce pro zajištění ještě větší bezpečnosti.

Xiaomi Outdoor Camera CW400 pořizuje záznamy svým 4Mpx snímačem a vysokou clonou (f/1,6), výsledná kvalita videa pak dosahuje rozlišení 2,5K (2560×1440 pixelů). Díky chytrému plnobarevnému nočnímu vidění navíc nezklame ani za zhoršení viditelnosti. Detekce osob, již pohání umělá inteligence, pak slibuje ještě pokročilejší ochranu pozemku. Když navíc kamera zpozoruje ve své blízkosti člověka, rozsvítí svá čtyři bílá světla. To může sloužit nejen jako strašák potenciálně nezvaných hostů, ale zároveň touto vychytávkou usnadní pohyb v okolí domu skutečným majitelům nemovitosti.

xiaomi outdoor camera cw400 1

Se stupněm krytí IP66 nemusíte ani dbát na to, abyste kameru umístili na zastřešený bod – s nepříznivými přírodními podmínkami si totiž dokáže hravě poradit. Výrobce ve svých materiálech zmiňuje také 360° horizontální zorný úhel a 160° vertikální, upozorňuje také zvýšenou stabilitu síťového připojení, o kterou se starají dvě Wi-Fi antény s vysokým výkonem.

Xiaomi Outdoor Camera CW400 dostala oficiální cenu 1 699 Kč a lze ji pořídit u mnoha tuzemských prodejců.

xiaomi outdoor camera cw400 2

Jakou máte zkušenost s bezpečnostními kamerami Xiaomi?

Zdroj: Xiaomi

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)