TOPlist

Xiaomi Ninebot ES1L oficiálně: skládací koloběžka s cenou pod 6 tisíc korun

Xiaomi Ninebot ES1L oficiálně

Několik dní poté, co jsme se dočkali nových modelů Ninebot C30 Xiaomi oficiálně představilo skládací koloběžku Ninebot ES1L. Jedná se o upravenou verzi klasického Ninebotu ES1, který stojí 1 599 juanů, tedy asi 5 300 korun bez daně.

Koloběžka Xiaomi Ninebot ES1L oficiálně

Xiaomi Ninebot ES1L je tvořena z hliníku a má na sobě oranžové a černé barevné prvky. Váží pouhých 11 kilogramů a maximální nosnost dosáhla na hodnotu 110 kilogramů. Lze ji navíc velmi jednoduše složit a to pomocí stisknutí jediného tlačítka. Není tak problém ji naložit do auta či ji uskladnit v malé místnosti.

Xiaomi Ninebot ES1L oficiálně představena

Máme zde dvě 8″ kola s protiskluzovými pneumatikami a nechybí ani přední tlumič nárazů, díky němuž je jízda pohodlnější, neboť dobře tlumí nerovnosti. Na přední straně nechybí LED světlo, které umí rozzářit cestu až na 13,5 metrů daleko. Motor má výkon 500 W a dosahuje maximální rychlosti 20 km/h. Na jedno nabití s ní lze ujet 20 km.

Nechybí tři rychlostní režimy, které zajistí co nejlepší možný zážitek odvíjející se od typu cest a silnic. Pokud ji budete chtít umýt, není to díky certifikaci IPX6 problém. O dostupnosti ani datu zahájení prodeje bohužel zatím nepadla řeč.

Co říkáte na novou koloběžku Xiaomi?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)