Xiaomi chystá útok na Samsung. Představí Xiaomi 13 Ultra a Mix Fold 3

Xiaomi MIX Fold 3

Xiaomi sice na MWC oficiálně představila vlajkové telefony Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro, ale to neznamená, že bychom se letos už žádných prémiových telefonů nedočkali. Ve skutečnosti je to přesně naopak. To nejlepší si totiž čínská firma ještě schovává. Samozřejmě jde o modely Xiaomi 13 Ultra a Xiaomi Mix Fold 3, které se mají představit poměrně brzy.

Xiaomi 13 Ultra dorazí podle všeho v dubnu a Lei Jun, zakladatel společnosti Xiaomi se nechal již v minulosti slyšet, že dorazí i do Evropy, což je skvělá zpráva. Minulý rok si totiž firma nechala Xiaomi 12S Ultra pouze pro čínský trh. Kromě toho se představit také skládací Xiaomi Mix Fold 3 a půjde přímo proti Samsungu. Objeví se totiž v srpnu, kdy jihokorejská firma pravidelně představuje modely Z Flip a Z Fold. V tuto chvíli ale nevíme, zda se i skládačka objeví na globálních trzích, zatím můžeme jen doufat.

Xiaomi Mix Fold 2 review

Xiaomi Mix Fold 2 review

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na prémiové telefony od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)