Xiaomi představilo extra levný sonický kartáček Mijia T200

Xiaomi sonický elektrický kartáček Mijia T200

Společnost Xiaomi začala prodávat nový sonický zubní kartáček Mijia T200, kterým doplňuje populární řadu těchto elektrických hygienických pomocníků. Novinka patří názvem, cenou i vybavením těsně nad dosavadní nejlevnější kartáček Mijia T100. Některé specifikace, konkrétně například počet kmitů za jednu minutu, má ale oproti základnímu modelu stejný jako mnohem vybavenější “dvojka” této série, Mijia T500.

Sonic Electric Toothbrush Xiaomi Mijia T200

Sonic Electric Toothbrush Xiaomi Mijia T200

Xiaomi Mijia T200 má malou kulatou hlavici vhodnou pro osoby s malými ústy, která proniká hluboko do úst a čistí pohodlně i zadní zuby. Používá 0,15mm měkká antibakteriální vlákna DuPont, která splňují normy FDA pro styk s potravinami. Tento model je také menší než běžné elektrické zubní kartáčky, jeho spodní průměr je pouze 23 mm. Je vybaven dvěma provozními režimy: standardním a šetrným.

Novinka zvládá 31 tisíc kmitů za minutu, na jedno nabití zvládne až 25 dní používání a nabíjení probíhá přes USB-C. V Číně se tento Xiaomi kartáček prodává za pouhých 79 yuanů, což je v přepočtu cca 270 korun.

Už máte doma nějaký sonický kartáček? Jaké značce fandíte?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)