TOPlist

Xiaomi prodává chytrou horkovzdušnou fritézu. Co umí?

xiaomi fritéza

Společnost Xiaomi právě představila prostřednictvím své crowdfundingové akce horkovzdušnou fritézu Xiaomi Mijia Smart Air Fryer 30L. Jde o zajímavý doplněk do vaší kuchyně, který je také poměrně levný. V tuto chvíli se sice prodává pouze v Číně, ale je velká šance, že se časem dostane i na čínské e-shopy typu Aliexpress.

Fritéza Xiaomi Mijia Smart Air Fryer disponuje objemem 30 litrů a má hned tři vrstvy pro pečení a dvě pro vaření. Výhodou je, že lze všechny používat současně a jídlo není nutné obracet. Nachází se zde také speciální režim, ve kterém fritéza dokáže snížit mastnotu jídla až o 15 %, což napomáhá chuti a křupavosti. Tedy, alespoň to tvrdí firma v upoutávkách.

Mijia-Smart-Air-Fryer-30L

Teplotu si můžete nastavit sami jak pro horní, tak i dolní část a nechybí ani další režimy jako je třeba fermentace či rozmrazování. Na horní části přední strany se navíc nachází 1,32palcový OLED panel, kterým celou troubu ovládáte a díky NFC si můžete snadno prohlédnout vaše oblíbené recepty. Nechybí ani hlasové ovládání Xiao AI, kterého však ocení pouze čínsky mluvící zákazníci. K dostání bude za 899 juanů, což vychází asi na 3 200 Kč bez daně. Mimochodem u nás v Česku se prodává menší verze Mi Smart Air Fryer 3.5L.

Jakou fritézu používáte doma vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)