Xiaomi představilo elegantní chytrou lednici, kterou propojíte s mobilem

xiaomi lednice
  • Xiaomi představilo novou ledničku Mijia
  • Zaujme designem i funkcemi
  • K dostání je v přepočtu za 17 000 korun

Xiaomi právě v domovské Číně představilo další fajn produkt. Tentokrát se jedná o chytrou lednici s názvem Xiaomi MIJIA Cross-Door 603L Ice Crystal Rock. Ta zaujme nejen parádním designem, ale i chytrými funkcemi.

Vnitřek je rozdělen do osmi oddílů, které nabízí dostatek úložného prostoru. Už z názvu je patrné, že celkový objem činí 603 litrů. Teplotu můžete samozřejmě měnit, mrazák pak nabízí objem 100 litrů. Jednotlivé přihrádky jsou navíc nastavitelné tak, abyste si je mohli přizpůsobit k obrazu svému, samozřejmostí je několik LED světel. Samozřejmostí je 360stupňový cirkulační systém, který se stará o rovnoměrné rozložené teploty. V ledničce se nachází hned teplotní senzory, které mají zajistit minimální výkyvy teploty a zároveň se starají také o úsporu energie.

Lednička Xiaomi MIJIA Cross-Door 603L Ice Crystal Rock je vybavena LCD panelem z odolného skla, který odolává poškrábání. Mimo něj můžete ledničku ovládat také z mobilu. Můžete nastavovat teplotu nebo sledovat stav potravin. K dispozici je v jediné černé variantě, která by měla perfektně zapadnou do většiny kuchyní. V tuto chvíli je k dostání za cenu 5 499 juanů, tedy asi 17 00 korun bez daně. V tuto chvíli bohužel nevíme, zda se někdy podívá i mimo Čínu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na novou lednici od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)