TOPlist

Xiaomi má fakt všechno. Chytrý sušák můžete propojit s mobilem

xiaomi sušák mijia
  • Xiaomi MIJIA Smart Clothes Dryer 1S je nový chytrý sušák na prádlo
  • Má teleskopickou tyč a můžete jej zabudovat do stropu
  • Nechybí možnost propojení s mobilem

Xiaomi před nějakým časem představilo další zařízení chytré domácnosti, konkrétně MIJIA Smart Clothes Dryer 1S. Jedná se o chytrý stropní sušák na prádlo, který můžete ovládat také přes mobilní aplikaci a pyšní se hned několika vychytávkami.

Díky tenkému tělu můžete sušák snadno implementovat přímo do stropu a používat jej díky výsuvné tyči jen v momentě, kdy budete sušit prádlo. Ta má totiž tloušťku pouhých 9,9 cm, což je téměř o 30 % méně než u předchozí generace. Tyče jsou tvořeny z hliníkové slitiny a snesou zatížení až 35 kg. Oblečení můžete skládat na šest tyčí a 32 poutek. Konstrukce je mimochodem odolná i proti větru, délku teleskopické tyče lze nastavit a nechybí funkce paměti, takže je sušení velmi pohodlné. Samozřejmostí je přítomnost osvětlení, konkrétně 20W LED, které podporují stmívání.

Xiaomi MIJIA Smart Clothes Dryer 1S lze propojit s aplikací, chytrým reproduktorem, ale i chytrým asistentem Xiao AI, takže si můžete jednoduše nastavit, kdy se má sušák vysunout. Třeba v moment, kdy vám dopere pračka, nebo si nastavíte časovač. Nechybí několik ochranných mechanismů proti přetížení či přepětí. V tuto chvíli je produkt k dispozici za cenu 899 juanů, což je v přepočtu asi 2 700 korun bez daně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si domů podobnou vychytávku?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)