TOPlist

Obří chytrá lednice za super cenu? Xiaomi ji právě představilo

xiaomi mijia lednice 610l
  • Xiaomi MIJIA 610L Ice Crystal White Double Door je nová chytrá lednička
  • Chlubí se nízkou hlučností i schopností pohlcovat pachy a bakterie
  • Můžete ji propojit s mobilem

Společnost Xiaomi právě představila novou chytrou lednici s označením Mijia 610L. K dispozici je na čínském trhu a nabízí velice solidní poměr mezi cenou a výkonem a to i ve srovnání s výrobci, kteří se výrobou lednic zabývají několik desítek let.

Vzhled lednice je poměrně minimalistický. Kromě předělu mezi dveřmi si lze všimnout také loga Mijia v pravém horním rohu. Pochlubit se může objemem až 610 litrů a díky mnoha přihrádkám, třeba i ve dveřích se do ni vejde hromada jídla. Xiaomi se rovněž nechalo slyšet, že díky beznámrazové dvoufrekvenční konverzi udržuje chladnička potraviny křupavé a čerstvé. Samotné chlazení má na starost kompresor s maximální hlučností 36 dB na který dává čínský gigant záruku 10 let, denně by si pak neměla vzít více než 1 kWh.

Xiaomi-Mijia-Refrigerator-610L-Ice-Crystal-White-3

Lednice Mijia 610L má rovněž antibakteriální a deodorační modul s ionty stříbra, který pohlcuje pachy a bakterie. Milovníky chytré domácnosti potěší fakt, že lze lednici ovládat skrz aplikaci Mijia. Nastavit si v ní můžete různé režimy a teplotu, nechybí podpora hlasového asistenta Xiao AI.

Antibakteriální a deodorační modul s ionty stříbra pomáhá pohlcovat a rozkládat pachy v chladničce. Tento model je vybaven také aplikací MIJIA, která umožňuje ovládání na dálku, včetně nastavení teploty a režimu. Hlasové ovládání pomocí Xiao Ai je také podporováno. Chladnička Xiaomi MIJIA 610L Ice Crystal White Double Door je k dostání za zaváděcí cenu 3 599 juanů, což je asi 11 000 korun bez daně. V tuto chvíli ale bohužel nevíme, zda se někdy dostane i na mezinárodní trhy.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si lednici od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)