TOPlist

Nejen telefony! Xiaomi do Česka přineslo vlastní mikrovlnku, známe cenu

Xiaomi mikrovlnka Česko
  • Xiaomi nevyrábí pouze telefony, soustředí se i na spotřebiče do domácnosti
  • V Česku nyní uvedlo svou mikrovlnku, cenou ale nemusí potěšit
  • Designem nepřekvapí, zato udělá radost třeba rozmrazovacím režimem

Xiaomi známe především jako výrobce chytrých telefonů, jenž značně ovlivňuje trh střední třídy. Čínská firma však také dlouhodobě pracuje na nejrůznějších spotřebičích do domácnosti, ať už jde o chytrou váhu, větrák, senzor pohybu nebo třeba inteligentní dveřní zámek. Nyní firma do Česka přinesla mikrovlnnou troubu, o které jsme vás poprvé informovali v půlce března.

Xiaomi Microwave Oven EU se u nás nově prodává s cenou 2 099 Kč, což není zrovna příjemná částka. Dříve jsme odhadovali, že se s přehledem vleze pod hranici dvou tisíc, a ona ji ve finále ještě o stovku překročila. Mikrovlnku je možné sehnat na oficiálním e-shopu, ale také u některých dalších prodejců.

Mikrovlnná trouba od Xiaomi svým zpracováním nikterak nepřekvapí. Má bílou konstrukci s kapacitou 20 l, dvěma ovládacími knoflíky a primitivním tlačítkem pro otevření dvířek, která jsou pro zajištění lepší bezpečnosti složená z více vrstev. Výkon trouby lze nastavit na pět různých úrovní, časovač je pak možné naplánovat až na 35 minut.

xiaomi mikrovlnka

Xiaomi Microwave Oven EU poskytuje výkon až 700 W a je vybavená speciálním režimem pro rozmrazování surovin, 360° prostorový ohřev je poté de facto samozřejmostí. S odnímatelným otočným talířem navíc slibuje snadné čištění.

Koupili byste si mikrovlnku od Xiaomi?

Cena: 2 099 Kč

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)