TOPlist

Xiaomi Mibro Lite jsou stylové levné hodinky s AMOLED displejem a spoustou funkcí

xiaomi levné hodinky

Společnost Mibro, která patří v rámci ekosystému pod Xiaomi uvedla nové chytré hodinky Xiaomi Mibro Lite. Jedná se o levné hodinky, které nabízejí hned několik zajímavých funkcí a vypadají (alespoň na oficiálních snímcích) poměrně slušně. Pojďme se na ně tedy podívat.

Xiaomi Mibro Lite vychází na 1 600 korun

Dominantou je na Mibro Lite 1,3″ AMOLED panel, který mimo jiné pokrývá 2,5D sklo. Tělo jako takové má velikost 43 mm a překvapí také poměrně tenké rámečky. Na e-shopu Aliexpress se dají v současné době koupit za 73 dolarů, což vychází v přepočtu na 1 600 korun.

A co tedy za své peníze dostanete? Tak třeba IP68 certifikaci, 230mAh baterii, která slibuje výdrž až 8 dní, senzor srdečního tepu, sledování SpO2 či sledování spánku. Na výběr pak dostaneme z 15 různých sportovních režimů a potěší také funkce dálkové spoušti fotoaparátu. Hodinky jsou kompatibilní se systémy Android a iOS a k dostání jsou hned v několika barevných variantách.

Jak se vám nové hodinky zamlouvají?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)