Xiaomi představilo levnou bezdrátovou myš. Stojí pod 100 Kč

Xiaomi Mi Wireless Mouse Lite

Společnost Xiaomi představila novou myš Xiaomi Mi Wireless Mouse Lite. Jak již z názvu vyplývá, myš je samozřejmě bezdrátová a ohromí především svou velice nízkou cenou. Za normálních okolností bychom za ni zaplatili 39 juanů (asi 115 korun), ovšem při příležitosti svátku 11.11 je myš za 29 juanů, což je v přepočtu asi 98 korun.

Xiaomi Mi Wireless Mouse Lite

Myš působí elegantně a je velmi jednoduchá. Má klasicky dvě tlačítka a kolečko myši, které lze samozřejmě mačkat a nadefinovat si jej dle vlastního uvážení. Sympatické je, že si ji mohou nastavit i leváci, jelikož má rovný tvar a není ergonomicky přizpůsobena ani levákovi, ani pravákovi. Myš je jinak šedá a na promo materiálech vypadá opravdu dobře. Do kanceláře, obchodu či skladu se jedná o naprosto dostačující záležitost.

Nová myš Xiaomi podporuje bezdrátový přenos na frekvenci 2,4 GHz, což zajistí stabilní přenosový signál. Přímo v myši u baterií se pak nachází kompaktní bezdrátový přijímač, který stačí zapojit do kteréhokoliv USB portu. V balení sice nenalezneme baterii, ovšem vzhledem k této přívětivé ceně se to dá pochopit. Váha myši činí pouhých 60 gramů a disponuje snímačem s rozlišením až 1000 DPI.

Koupili byste si takto levnou myš?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)