TOPlist

Má ještě co uniknout k Xiaomi Mi TV Stick? Teď se objevily reálné fotky

Xiaomi Mi TV Stick reálné fotografie

Jednou z novinek, kterou bychom měli při globálním představení nových Xiaomi produktů 15. července spatřit, je také televizní zařízení Mi TV Stick. K novému „donglu“ jsme toho už napsali vcelku hodně a zdá se, že k prezentaci toho už asi moc k odhalení nezbývá. Na hromádku uniklých materiálů teď k Xiaomi Mi TV Stick navíc přibyly také výsledky z benchmarků a reálné fotografie. S předstihem tak máme na stole skoro všechny podrobnosti a jsme zvědaví, jestli ještě bude čínská firma schopná něčím překvapit.

Z krabičky je patrné, že zařízení je připraveno na maximální rozlišení 1080p neboli Full HD. Kvůli tomu je nový přístroj slabší než dřívější Mi Box S, který zvládá 4K. Oproti tomu AnTuTu benchmark skrze 36436 bodů zhodnotil, že má novinka o trochu lepší výkon. Reálné fotografie z rozbalování Xiaomi Mi TV Stick ukazují, že obsah samotného balení není nikterak překvapivý. Kromě samotného přístroje v něm najdeme ovladač, napájecí kabel, nabíječku do zásuvky a manuály. Na globální / evropskou cenu jsme zvědaví. I z toho důvodu, že by mě nový televizní pomocník od Xiaomi konkurovat očekávané novince „Sabrina“ od Googlu.

Sháníte domů podobné zařízení?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)