Globální novinky od Xiaomi uvidíme už za pár dní. Na co se těšit?

globální představení produktů Xiaomi 2020

Jak už na sociálních sítích avizovala před několika dny, čínská společnost Xiaomi během července ukáže několik svých produkty pro globální trh. Jedním z nejsledovanějších přístrojů je samozřejmě chytrý náramek Mi Band 5, ale spatřit bychom měli třeba i telefon, koloběžku nebo televizní “dongle”. Nápovědy k produktům a současně i potvrzení data obsahuje oficiální pozvánka, kterou firma vyvěsila na Twitter. Xiaomi naplánovalo globální představení produktů pro rok 2020 na 15. červenec.

globální představení produktů Xiaomi 2020 pozvánka

Povedená grafická pozvánka ukrývá několik jasných náznaků k zařízením, které se tímto dnem oficiálně vydají na globální trh. První číslice dvě má v sobě kolečko a řidítka, což odkazuje na novou elektrickou koloběžku. Pravděpodobně s názvem Mi Scooter 2 Pro. První nula má ve svém oblém tvaru zakomponovaný právě nový fitness náramek. Druhá dvojka ukrývá záda telefonu Redmi 9 a také reproduktor. Poslední číslice je pak věnována televizním zařízením. Kromě obrazovky si můžete všimnout i HDMI koncovky, která pravděpodobně patří Mi TV Stick.

Těšíte se na globální představení Xiaomi produktů pro rok 2020?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)