Fronty jako na Apple: V Praze se otevíral první Xiaomi Mi Store

xiaomi otevreni obchodu praha mi store

Většinou platilo, že fronty se tvoří na nové Apple produkty, jak ale nyní ukázalo otevření prvního Xiaomi Mi Store obchodu v Česku, tak to není jen o značce. Stačí nasadit atraktivní cenovku pro první zákazníky a ihned můžeme vidět dlouhé fronty zájemců, kteří na mobil nebo produkt čekají dlouhé hodiny.

První lidé stáli u Xiaomi Mi Store již ve 4 hodiny ráno

Přímo na místo akce jste se mohli “přenést” díky několika našim přímým přenosům, kde jsme se například přiblížili samotné produkty v obchodě, ale třeba také jsme se zeptali lidí ve frontě, jak dlouho už čekají a co přesně mají v plánu koupit. Ti první už před Mi Store stáli ve čtyři hodiny ráno. Mnozí návštěvníci to ale brali jako podvod, protože oficiální otevření obchodního centra je o několik hodin později.

xiaomi mi store cz

Potěšující okolnost byla v tom, že velká většina lidí si přišla koupit telefon v akci pro sebe, nebo blízké okolí. Alespoň tedy na kameru to tak říkali a nešlo tak o překupníky, kteří následně ihned prodali telefon až s několikatisícovým výdělkem. Kromě samotných slev si také v Xiaomi Mi Store připravili soutěž a fanoušci značky se mohli těšit na žhavé novinky.

Svět Androida a horké novinky přímo z CZ Mi Store.

Zveřejnil(a) SvetAndroida.cz dne Sobota 28. duben 2018

 

Obě jsme exkluzivně představili jako první na našem webu. Jednak šlo o vlajkový model Xiaomi Mi Mix 2S a specialitou pak byl telefon Xiaomi Redmi S2, na který jsme se mohli podívat s předstihem jako jedni z prvních na světě. Díky tomu jsme vám mohli přinést informace o tomto chystaném telefonu ještě několik týdnů před jeho oficiálním uvedením.

Zeptali jsme se největších příznivcu Xiaomi přímo z místa dění. Více na www.SvetAndroida.cz

Zveřejnil(a) SvetAndroida.cz dne Sobota 28. duben 2018

 

Ještě na chvíli se vrátíme k samotnému otevření prodeje. Společnost Beryko počítala s tím, že se fronta bude tvořit a že zájem bude velký. I díky tomu pouštěla lidi do obchodu postupně. Ve výsledku tak nedošlo ke strkanicím, bitvám o slevy atd., které jsme již v minulosti mohli vidět. A to u slevových akcí, jako je třeba Black Friday.

Byli jste se podívat na otevření Xiaomi Mi Store?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)