Xiaomi zítra ukáže Mi Notebook Pro X. Pár parametrů už známe

Xiaomi Mi Notebook Pro X parametry

Čínské Xiaomi hodlá ve středu 30. června ukázat svůj nový Mi Notebook. K variantě nazvané Pro X firma, jak už je u ní před samotnými prezentacemi zvykem, postupně upouští různé informace. Díky několika příspěvkům hlavně na sociální síti Weibo tak o novém stroji víme několik základních specifikací. Například to, že Xiaomi Mi Notebook Pro X dostane grafickou kartu NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti. Mezi další parametry patří třeba i typ procesoru. Ale také základní náhled na designovou stránku produktu.

Výkonnostním jádrem nového notebooku má být procesor z řady Intel H35 jedenácté generace. Z nabídnutých podkladů je také patrné, že populární firma oproti jiným nedávno představeným Mi Noteboookům vsadila i na trochu jiné tvary. Rohy šasi budou mnohem více zaoblené a kvůli menší úhlopříčce displeje a také celkovým rozměrům nevyšlo místo pro numerickou část klávesnice. Cenu nového Xiaomi Mi Notebook Pro X zatím neznáme, ale její odtajnění už je jen otázka několika hodin.

Kolik myslíte, že bude tento notebook stát?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)