Mi Note od Xiaomi zpátky? Vlajková loď má být představena ještě v říjnu

xiaomi mi note 10

Společnost Xiaomi v poslední době představuje velké množství telefonů a ještě v říjnu by měl představit další model. Měl by jím být nástupce zapomenuté řady Mi Note, jejíž poslední model vyšel v roce 2016. Ve své době nabízel velký 5,5″ IPS displej s Full HD rozlišením, procesor Snapdragon 660, 6 GB operační paměti RAM a kvalitní duální fotoaparát.

Velký kvalitní displej, dostatečný výkon a přijatelná cena. To vše z něj udělalo velmi oblíbený telefon. Xiaomi ho však nahradilo jinými modely a na tuto řadu nechalo tak trochu zapomenout. To by se mělo změnit ještě v říjnu, kdy má představit telefon Xiaomi Mi Note 10, o němž leaker @UniverseIce  hovoří jako o vlajkové lodi.

Těžko říci, čím bude unikátní. Dříve se telefonům s velkými displeji přezdívalo tabletofony, nicméně je rok 2019 a na trhu je více telefonů s velkými displeji, než s těmi malými. Včera jsme vás informovali o tom, že Xiaomi zároveň zřejmě chystá telefon se 120 Hz displejem. Teoreticky by jím mohl být právě on.

Co očekáváte od Xiaomi Mi Note 10?

Zdroj: techradar.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)