Xiaomi Mi Mix se vyprodal v rekordním čase

Xiaomi Mi MIX

Překvapení v podobě Xiaomi Mi Mix na pár dní způsobilo senzaci nejen na internetu. A jak jde vidět z prvního prodejního dne, nadšení neopadlo ani později. Telefon se totiž vyprodal v rekordní době.

Xiaomi Mi Mix se vyprodal za deset vteřin

Na vyprodání Xiaomi Mi Note 2 stačilo padesát vteřin, čímž se tak stal nejrychleji vyprodaným Xiaomi telefonem z oficiálních stránek. Moc dlouho mu to ale nevydrželo, na trh se totiž dostal XIaomi Mi Mix.

xiaomi-mi-mix-1

Ten byl vyprodán již za necelých deset vteřin a momentálně již není skladem. Další várka by měla jít do prodeje naštěstí již 8. listopadu, ale ta zmizí taky velmi rychle. Otázka je samozřejmě taky jak velkou část momentálních zásob Xiaomi prodává. Pravděpodobně se jedná o méně kusů, než třeba u Mi Note 2, a to i vzhledem k tomu, že tělo telefonu je z keramiky, které se vyrábí delší dobu. Více o Xiaomi Mi Mix si můžete přečíst v našem článku níže.

Xiaomi Mi Mix

Xiaomi Mi Mix

  • Displej 6,4" IPS, 1200x1920 px
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 821
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 16 MP
  • Baterie 4400 mAh
  • Cena od 8 279 Kč

Jelikož je o mobil velký zájem, bude zajímavé sledovat, za jak dlouho se dostane k nám. V obchodě Beryko se již dá předobjednat za cenu 24 990 Kč. Přesný termín prodeje se ještě neví, ale mělo by to být v průběhu prosince.

Koupili byste si Xiaomi Mi Mix, kdyby podporoval naše LTE pásma?

Zdroj: Xiaomitoday.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)