Xiaomi Mi MIX Fold2 prý dostane oproti předchozí generaci skvělou vychytávku

Xiaomi Mi MIX Fold ohebný telefon levný

Obecně se očekává, že se v letošním roce uvidíme nové ohebné telefony od různých značek. Teprve v březnu čínský gigant představil svůj Mi MIX Fold a ještě letos má přijít Xiaomi Mi MIX Fold2. Ten má mít přitom hned několik skvělých vylepšení oproti první generaci.

Xiaomi Mi MIX Fold2 prý dostane 120 Hz displej

Dle webu gizchina má telefon Xiaomi Mi MIX Fold2 dorazit v zimě letošního roku a vnější displej vyrobí firma Visionox. Zatím není jasné, jakým rozlišením bude disponovat, ovšem zde se počítá spíše pouze s 60 Hz obnovovací frekvencí. Velké věci se ale budou dít v případě, že telefon rozevřete. Vnitřní displej totiž Xiaomi svěřilo Samsungu a ten prý vyrobí hned 120 Hz displej. Ano, konečně budeme mít ohebné displeje s vysokou obnovovací frekvencí.

Xiaomi Mi MIX Fold2 ohebné telefony 120 Hz

V srpnu bychom se měli rovněž dočkat Samsungu Galaxy Z Fold 3, který by teoreticky tento displej mohl rovněž dostat, ale to pouze spekulujeme. Xiaomi však není jedinou značkou, která si nechá ohebné displeje vyrábět od jihokorejského giganta. Již delší dobu se totiž šušká o tom, že Samsung displeje použije u svého ohebného zařízení také Google. O něm již víme, že bude disponovat 7,6palcovým displejem.

Jak se na nové ohebné telefony těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)