TOPlist

Xiaomi Mi Mix Alpha přijde s netradičně zaobleným displejem

xiaomi mi mix alpha

O tom, že Xiaomi představí v příštím týdnu novou vlajkovou loď Mi 9 Pro jsme vám již psali. Dnes se vynořují nové informace nejen o něm, ale také o jiném modelu. Jedná se o telefon Xiaomi Mi Mix Alpha, na který sama společnost vypustila nový teaser. Ten láká především na zakřivený displej. Co o něm víme?

Před pár dny Huawei odhalil svou novou vlajkovou loď – Huawei Mate 30 Pro, který kromě obrovského výkonu nabízí také velmi netradičně zakřivený displej. Je tak zakřivený, že na něm chybí hardwarová tlačítka pro ovládání hlasitosti, která byla nahrazena softwarovými. S podobným krokem hodlá podle všeho přijít také Xiaomi a jeho Mi Mix Alpha. Na zakřiveném displeji budou zobrazovány nejrůznější notifikace a čas. Otázkou je, jak moc praktické to bude, jelikož ne každý se chce dívat na hranu svého telefonu a mnohem jednodušším řešením je Always-on displej, který dnes nabízí řada výrobců i v nižších cenových kategoriích.

xiaomi mi mix alpha

Kromě toho bude Xiaomi Mi Mix Alpha podporovat 5G sítě a bude vybaven tím nejlepším hardwarem. Za zmínku jistě stojí čipset Snapdragon 855 Plus, 8GB RAM a 256GB úložiště. Fotoaparát má být pak trojitý s hlavním snímačem o rozlišení 48 megapixelů.

Jste zvědaví na Xiaomi Mi Mix Alpha?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)