Další úniky informací o Xiaomi Mi Mix 4. Je libo 90 Hz displej?

xiaomi mi mix 4

Před pár dny jsme vás informovali o úniku informací, který se týkal chystaného vlajkového modelu Xiaomi Mi Mix 4. Mezi ten největší únik můžeme zařadit obří rozlišení fotoaparátu – údajně až 108 megapixelů. Konkrétně se má jednat o čip ISOCELL Bright HMX od Samsungu. Dnešní úniky zase zmiňují displej a podporu ultra rychlého nabíjení.

Post na čínské sociální síti hovoří o 2K 90 Hz displeji, který se začíná stávat v telefonech vyšší střední třídy standardem. Je otázkou času, kdy na toto číslo dosáhne většina telefonů a celé procházení systémem a hraní her se posune na novou úroveň. Design se nemá příliš lišit od současné Mi Mix 3, tedy až na vysouvací modul. Zadní fotoaparát zůstane pevně na svém místě a pro selfie fotky poslouží vysouvací kamerka. Displej tak nebude narušován žádným výřezem či průstřelem.

Další leak se týká 40W rychlo nabíjení, těžko říci zda se Xiaomi odhodlá k ostrému nasazení včera představené technologie Mi Charge Turbo, což je vůbec nejrychlejší bezdrátové nabíjení, které můžeme v telefonech najít.

Těšíte se na Xiaomi Mi Mix 4?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)