Xiaomi Mi Mix 4 klepe na dveře. Nabídnout má 108 Mpx fotoaparát

xiaomi mi mix 4

Xiaomi Mi Mix 3 je jistě zajímavým a výkonným telefonem a proto není divu, že se Xiaomi chystá představit čtvrtou generaci. O té toho zas tolik nevíme, ale jisté je jedno. Půjde o jakýsi experiment, kde bude použito astronomické rozlišení fotoaparátu. Co si pro nás tedy Xiaomi na konci záři chystá?

Prvenství bude chtít získat čínský gigant v oblasti fotoaparátů. Do zařízení chce totiž nacpat 108 megapixelový snímač ISOCELL Bright HMX od Samsungu, na jehož vývoji se firma podílí. Snímači má pak sekundovat ultraširoký objektiv s rozlišením 16 megapixelů a chybět nebude ani 12 megapixelová čočka pro až 5x optický zoom.

xiaomi mi mix 4

V nové vlajkové lodi nebude chybět tradičně ten nejlepší hardware. Tedy čipset Qualcomm Snapdragon 855 Plus, 8 a 12 GB RAM (bude se lišit dle paměťové verze), bezdrátové nabíjení či podpora 5G sítí. Telefon má přijít na trh rovnou s nejnovějším Androidem 10 a tradiční nadstavbou MIUI. Xiaomi představí svůj nový klenot údajně již 24. září a tak se máme rozhodně na co těšit.

Těšíte se na příchod Xiaomi Mi Mix 4?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)