Takto má vypadat Xiaomi Mi MIX 4. Najdete přední foťák?

XIaomi Mi MIX 4 fotoaparát pod displejem

Další a další spekulace a střípky informací naznačují, že čínská společnosti Xiaomi během pár týdnů či měsíců uvede další telefon z prémiové řady Mi MIX. Poslední přírůstek je přitom “starý” jen několik málo dní. Je jím první ohebný mobil této značky s názvem Mi MIX Fold. Údajně se ale dočkáme i pokračovatele standardní číselné řady. Novinka Xiaomi Mi MIX 4 má přitom mít například přední fotoaparát ukrytý pod displejem.

Nejen o “neviditelném” foto senzoru, ale také o zahnutých okrajích displeje hovoří jako o hotové věci Twitter účet @IceUniverse. Těšit se prý máme i na další nové technologie. Mezi další specifikace, o kterých se už delší dobu mluví, patří například 108mpx hlavní foťák, procesor Qualcomm Snapdragon 855+ nebo dokonce velmi štědrých (až) 18 GB RAM. Uvidíme, jestli pod displejem ukrytý přední fotoaparát bude nakonec tou největší zajímavostí mobilu Xiaomi Mi MIX 4. Připomeňme, že tuto technologii už v rámci sériové výroby zavedla firma ZTE se svým modelem Axon 20 5G.

Jak moc fandíte ukrytým předním foťákům?

Zdroj: acommunity

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)