Xiaomi Mi Band 7 dostává update se třemi super funkcemi

Xiaomi Mi Band 7 update 1.27.0.4

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 7 dostává v těchto dnech možnost aktualizace na firmware s verzí 1.27.0.4. Poslední generace tohoto velmi populárního kousku nositelné elektroniky si díky ní osvojuje, kromě několika rutinních oprav, také tři velmi šikovné funkce. První z nich je pokročilý “battery manager”, který umožňuje detailně sledovat spotřebu energie, odhaduje zbývající čas do úplného vybití a obsahuje také rady pro delší výdrž.

NOVA ATUALIZAÇÃO na Xiaomi Band 7 com NOVAS FUNÇÕES e NOVIDADES!

NOVA ATUALIZAÇÃO na Xiaomi Band 7 com NOVAS FUNÇÕES e NOVIDADES!

Druhá novinka rovněž souvisí s výdrží a dokonce jde naproti k dosažení její maximální hodnoty. Jde o úsporný režim, který “zamkne” náramek a na jeho displeji ponechá pouze čas, datum, počet kroků a hodnotu nabití baterie. Třetí novinkou je možnost zapnout noční režim rovnou ze zápěstí. Doposud bylo nutné jej aktivovat z aplikací Zepp Life či Mi Fitness, což nebylo úplně komfortní.

Náramek Xiaomi Mi Band 7 jsme u nás testovali a můžete mrknout na recenzi. Nedávno jsme vydali také článek se třemi konkrétními důvody, proč si tuto novinku pořídit.

Jaká vychytávka vám ještě v Mi Bandu chybí?

Zdroj: tizenhelp

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)