Kdy se představí Xiaomi Mi Band 7 v Evropě? Máme datum

xiaomi mi band 7

Ke konci května společnost Xiaomi oficiálně odhalila náramek Mi Band 7, ovšem pouze pro čínský trh. Okamžitě poté se tedy začalo spekulovat o tom, kdy se populární nositelné zařízení dostane také do Evropy a nyní web vosveteit.zoznam.sk přišel s informací, že na představení dojde již 21. června.

Xiaomi Mi Band 7 se odhalí již 21. června

“Globálna verzia (náramku) bude predstavená 21. júna. Spoločnosť Xiaomi nás už kontaktovala a tento produkt nám bude dodávať“, uvedl jeden z partnerů webu vosveteit. Zatím není jasné, zda se u nás budou prodávat obě varianty (s a bez NFC). Každopádně můžeme počítat s větším 1,62palcovým AMOLED displejem, novými Mars tapetami či celou řadou zdravotních i sportovních funkcí v čele s monitorováním SpO2 či podrobnějším sledováním spánku.

xiaomi mi band 7

Při běžném užívání by měl vydržet až 14 dní, v případě náročnějšího pak 9 dní. V Číně vychází náramek asi na 1 000 Kč. Pokud byste se o náramcích Mi Band chtěli dozvědět více, můžete mrknout na psanou recenzi modelu Mi Band 6.

Xiaomi Mi Band 7 In-Depth Look: Your Favorite Smartband is BACK! 🔥

Xiaomi Mi Band 7 In-Depth Look: Your Favorite Smartband is BACK! 🔥

Přemýšlíte o koupi nového Xiaomi náramku?

Zdroj: vosveteit.zoznam.sk

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)