Xiaomi Mi Band 5 je v Číně dočasně vyprodán. Kdy bude znovu naskladněn?

Xiaomi Mi Band 5 dočasně vyprodán

Dlouho očekávaný Xiaomi Mi Band 5 byl představen minulý čtvrtek a už je dočasně vyprodán. Oficiální internetový Xiaomi e-shop na říká, že jak modely s NFC tak i bez něj budou opět na skladě 30. června 2020. Nejnovější verze populárního náramku s NFC vyjde asi na 780 korun bez daně, zatímco verze bez NFC asi na 640 korun bez daně.

Xiaomi Mi Band 5 je v Číně dočasně vyprodán

Obecně se očekává, že náramek vstoupí na globální trh v obou variantách někdy v červenci pod názvem Mi Smart Band 5. Mezitím byla již aplikace Mi Fit aktualizována na verzi 4.2.0. Díky ní umí nyní Mi Band 5 sledovat REM fázi spánku. Tato fáze tvoří asi 20 – 30 % z celkového spánku a zdají se nám v ní sny.

xiaomi mi band 5 dočasně vyprodán

Xiaomi Mi Band 5 disponuje 1,1″ AMOLED displejem. Dokáže sledovat 11 různých aktivit a také monitoruje srdeční frekvenci 24 hodin denně. Zařízení je vodotěsné a to až do hloubky 50 metrů. 125 mAh baterie umožní výdrž až dva týdny. Kromě jiného dokáže počítat kroky, spálené kalorie či ušlou vzdálenost. Mezi další funkce patří stopky, budík, časovač či odemykání telefonu.

Koupíte si Mi Band 5?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)