Další info k Xiaomi Mi Band 5: Ze způsobu nabíjení budete mít radost

Xiaomi Mi Band 5 konektor

Jak je u čínské firmy Xiaomi zvykem, před oficiálním představením nového produktu zvyšuje zájem zákazníků tím, že v krátkých intervalech poodhaluje jednotlivé specifikace. K očekávanému náramku Mi Band 5 díky tomu víme o nových sportovních módech, globálnímu NFC nebo ovládání fotoaparátu v mobilu. Včera pak světlo světa spatřily i barevné varianty. V další vlně informací se teď objevily snímky naznačující způsob doplňování energie. Xiaomi Mi Band 5 bude mít úplně nový konektor pro nabíjení. Nebude tak kompatibilní se žádným z minulých generací, ale je to dobře.

Jak jde poznat z obrázku, nový nabíjecí konektor pro Xiaomi Mi Band 5 bude kruhový a mnohem menší. Nepůjde o dosavadní “dok”, ale spíš o malou zástrčku. Pochopitelně vybavenou magnetem, aby dobře přilnula. Největší výhodou tohoto řešení je samozřejmě fakt, že elektronické tělo náramku nebude nadále nutné vyjímat z řemínku. U Mi Band 4 to bylo v podstatě nutností. Xiaomi by mělo nový náramek představit v Číně už 11. června. Na serverech jako Gearbest nebo Aliexpress už je u několika prodejců k předobjednání a cena se pohybuje kolem tisícovky. Není však zatím úplně jasné, jak moc se případně budou čínská a celosvětová verze lišit, tak nákup zvažte.

Co říkáte na dosavadní informace o Mi Band 5?

Zdroj: xtoday

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)