Odhaleny barevné varianty Xiaomi Mi Band 5. Jak se vám líbí?

xiaomi mi band 5

Společnost Xiaomi představí svůj Mi Band 5 již 11. června a nyní známe s předstihem také barevné varianty tohoto náramku. Co se týče spekulací, víme zatím o 1,2″ AMOLED displeji, NFC čipu pro globální trh či novém SpO2 senzoru pro sledování dechu a hladiny kyslíku v krvi. V jakých barvách bude tedy nový Mi Band dostupný?

Známe barevné varianty Mi Band 5

Oficiální profil Xiaomi Smart Life na sociální síti Weibo publikoval plakát, kde je nový náramek vidět v celé parádě a to včetně barevných variant – zelené, červené, žluté a černé. Co se týče designu, zde k příliš velkým změnám nedošlo a náramek je velice podobný předchozí generaci. Příspěvek rovněž zmiňuje, že událost začne ve 14:00 místního času, u nás tedy v 16:00.

barevné varianty xiaomi mi band 5

Nejnovější spekulace rovněž hovoří o tom, že má být skrz Mi Band 5 možné dálkově ovládat fotoaparát. Kromě toho bude podporovat hned 5 nových sportovních režimů jako veslování, jóga, indoor cycling či skákání na švihadle. Globální verze také získá hlasového asistenta Amazon Alexa.

Těšíte se na nový Mi Band?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)