Xiaomi Mi A2 dostává stabilní Android 10. Kdy se dočká Mi A3?

xiaomi mi a2 android 10

Xiaomi Mi A2 bylo v době jeho představení velkým hitem a nyní konečně dostává aktualizaci na Android 10. Cenově dostupné zařízení, které je zařazeno do programu Android One doplněné o nadprůměrný fotoaparát i výdrž baterie bylo ideální volbou mnoha uživatelů. Původně se očekávalo, že nový Android na telefon dorazí až někdy během března, ovšem je tu se značným předstihem.

Aktualizace má velikost 1,3 GB a je uvolňována postupně. První uživatelé mají spíše pozitivní dojmy, přesto se se vše neobešlo bez chyb. Zařízení se prý občas zasekává a správně nefunguje ani funkce VoWiFi. Pokud aktualizaci ještě nemáte dostupnou, je možné si ji stáhnout, ovšem je nutné provést flash. Doporučujeme však na stránce XDA pořádně pročíst podrobnosti a do operace se pustit pouze tehdy, pokud tomu alespoň trochu rozumíte. Dobrou zprávou je, že se zařízení nepřehřívá, s čímž mělo Mi A2 občas problém.

Všem uživatelům by měla být aktualizace dostupná maximálně do konce ledna 2020. Pokud tuto zprávu čtete na Xiaomi Mi A3, zůstaňte v pozoru. Dle některých informací je aktualizace na tento novější model rovněž za dveřmi a prvním uživatelům má dorazit již příští týden.

Máte již Android 10 na svém Xiaomi Mi A2?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)