Xiaomi Mi 9T bude další verzí oblíbeného telefonu. Jaké změny společnost chystá?

xiaomi mi 9t spekulace

Xiaomi chystá hned několik prémiových telefonů. Nejvíce se v poslední době mluví o řadě Redmi K20. Zanedlouho se ale vrátí i k řadě Xiaomi Mi 9. A to díky modelu Xiaomi Mi 9T, což podle všeho bude “Pro” verze s většími paměťmi a průhlednými zády.

Xiaomi Mi 9T má být nejvybavenější verzí telefonu

V minulém roce u Xiaomi Mi 8 jsme se dočkali kromě základního modelu také levnějšího Mi 8 SE a dražšího Mi 8 Pro s větší pamětí, průhlednými zády a čtečkou otisků prstů v displeji. V tomto roce jsme mohli zatím vidět pouze základní verzi Xiaomi Mi 9 a levnější Xiaomi Mi 9 SE. Brzy bychom se ale měli dočkat třetího modelu Xiaomi Mi 9T.

xiaomi ctecka otisku prstu v displeji lcd displej

Telefon už prošel certifikací v několika zemích, což svědčí i tom, že bude k dispozici globálně. Většina parametrů má být identická. To znamená Snapdragon 855, 48 MPx hlavní fotoaparát i AMOLED displej se čtečkou otisků prstů v displeji. Nově však má mít větší kapacitu baterie, 12GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. Na zadní straně bychom se měli dočkat odlišného designu.

Xiaomi MI 9

Xiaomi MI 9

1.0
  • Displej 6,39", 1080 x 2340 pixelů, AMOLED
  • Procesor Snapdragon 855
  • RAM 6/8 GB
  • Fotoaparát 48 + 12 + 16 MP
  • Baterie 3 300 mAh
  • Cena od 10 990 Kč

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Mají podle vás tyto “speciální” edice Xiaomi telefonů smysl?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)