TOPlist

Xiaomi Mi 9T je evropskou verzí Redmi K20. Změní se pouze logo

xiaomi mi 9t evropa

Tento týden představený Xiaomi Redmi K20 se v Evropě oficiální cestou neobjeví. Nemusíte se ale bát, o tento špičkově vybavený telefon s atraktivní cenou nepřijdeme. Prodávat se zde totiž bude jako Xiaomi Mi 9T.

Xiaomi Mi 9T bude převlečený Redmi K20

O tomto kroku se spekulovalo již dříve, společně také například s tím, že se v Evropě telefony budou prodávat jako PocoPhone F2. Nakonec se ale potvrdila možnost Xiaomi Mi 9T a Xiaomi Mi 9T Pro. Druhou generaci PocoPhone pravděpodobně uvidíme později v odlišné konfiguraci.

Potvrzení jsme se dočkali hned z několika zdrojů. V první řadě se jeden ze zahraničních novinářů dostal k telefonu předčasně a zveřejnil krabici i z dostupnými parametry a designem, který kompletně odpovídá Redmi K20. Další důkaz přinesl německý server winfuture.de, kde byly zveřejněny tiskové snímky tohoto telefonu.

Z nich jde jasně poznat, že se jedná o Redmi K20, akorát s tím rozdílem, že na zadní straně není Redmi logo, ale klasické Xiaomi. Do prodeje by se v prvních evropských zemích měl dostat už v červnu. O evropských cenách se zatím nehovořilo.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Přemýšlíte o koupi tohoto telefonu od Xiaomi?

Zdroje: gsmarena.com, winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)